Tijdens Tour de Bouw fietsen wij onder het motto van 'Samen Sterk in de Regio!'
voor het goede doel van Stichting Juul & Prinses Máxima Centrum in hun strijd tegen kinderkanker
en brengen daarnaast de regionale bouw in al haar diversiteit positief in beeld.

Tour de Bouw 2021 Locaties + Teams

Onderstaande zijn met één of meerdere locaties in Tour de Bouw 2021 opgenomen. Bekijk de Teams ook op www.maximaalinactie.nl/evenement/tour-de-bouw/teams 

logo-tourdebouw-prinsesmaximacentrum-200.png logo-tourdebouw-team-bakels-ouwerkerk-200.png logo-tourdebouw-team-bouwklik-200.jpg logo-tourdebouw-team-dendubbelden-200.png logo-tourdebouw-team-deraadbouw-200.jpg logo duprie rondje logo-tourdebouw-team-hbbouw-200.jpg logo-tourdebouw-team-heembouw-200.jpg logo-tourdebouw-team-intriplo.png logo-tourdebouw-team-jurriens-200.jpg logo-tourdebouw-team-kbm-200.jpg logo-tourdebouw-team-niersman-200.jpg logo-tourdebouw-team-ouwehandbouw-200.jpg logo-tourdebouw-team-vanberkelaannemers-200.jpg logo-tourdebouw-team-vanderhulstbouwbedrijf-200.jpg logo-tourdebouw-team-vanderwielbouw-200.jpg logo-tourdebouw-team-vanrhijnbouw-200.jpg logo-tourdebouw-team-verbij-200.jpg logo-tourdebouw-team-wbm-200.jpg logo-tourdebouw-weboma-200.png logo-tourdebouw-zelfstandigebouw-200.png


Tour de Bouw 2021 Teams

logo-tourdebouw-team-bootcampkatwijk-200.jpg logo tourdebouw bouwbedrijfduindam geef logo-tourdebouw-team-dmnwestinghouse.png groosmanarchitecten-rond.png mastermate-rond.png logo-tourdebouw-team-novensaccountants.jpg logo-tourdebouw-team-primacover.png logo-tourdebouw-team-rockwool.png logo-tourdebouw-team-tno.jpg logo-tourdebouw-team-treetop.png


Tour de Bouw 2021 Donateurs

 Bij een donatie van >€500,- aan een Tour de Bouw Team of deelnemer mag je hier uw logo laten plaatsen.

logo-tourdebouw-bruynzeelkeukens.png logo-tourdebouw-rhendgroep.png tourdebouw-2021-donateur-meijvogelbouwbedrijf.jpg logo-tourdebouw-team-rockwool.png

 Bij een donatie van >€100,- aan een Tour de Bouw Team of deelnemer mag je hier uw logo laten plaatsen.

tourdebouw-2021-donateur-afbouwnederlandbv.jpg logo-tourdebouw-amisuitzendingen.jpg logo-tourdebouw-antonvandijk.jpg tourdebouw-2021-donateur-basdegeling.jpg tourdebouw-2021-donateur-bcs.jpg logo-tourdebouw-brasseriehavenkwartier.jpg logo-tourdebouw-company2wear.jpg logo-tourdebouw-derko.jpg tourdebouw-2021-donateur-dewilde.jpg tourdebouw-2021-donateur-trappendijkhof.jpg tourdebouw-2021-donateur-duivenvoordenelektrotechniek.jpg tourdebouw-2021-donateur-eurogips.jpg logo-tourdebouw-fiqs.jpg tourdebouw-2021-donateur-glascentralemiddenholland.jpg tourdebouw-2021-donateur-glasdesign.jpg tourdebouw-2021-donateur-livingroofs.jpg logo tourdebouw geveltotaalconcept geef tourdebouw-2021-donateur-hafele.jpg tourdebouw-2021-donateur-hartevelt.jpg tourdebouw-2021-donateur-hemmink.jpg tourdebouw-2021-donateur-hooggraventraptechniek.jpg tourdebouw-2021-donateur-hosbo.jpg logo-tourdebouw-huuralarm.jpg logo-tourdebouw-indenblauwenbock.jpg tourdebouw-2021-donateur-jdstaal.jpg tourdebouw-2021-donateur-kool.jpg tourdebouw-2021-donateur-koosvanos.jpg tourdebouw-2021-donateur-lambertkozijnen.jpg tourdebouw-2021-donateur-maanmachines.jpg tourdebouw molbedrijfenfinancien tourdebouw-2021-donateur-nicosfietsen.jpg logo-tourdebouw-raabkarcher.jpg logo-tourdebouw-rbplus.jpg logo-tourdebouw-reco.jpg logo-tourdebouw-renewi.jpg tourdebouw-2021-donateur-rijnpoortmakelaars.jpg logo-tourdebouw-schaartcommunications.jpg tourdebouw-2021-donateur-schults.jpg tourdebouw-2021-donateur-sloofbv.jpg tourdebouw-2021-donateur-spaansen.jpg tourdebouw-2021-donateur-stukadoorleidenhjsiebert.jpg tourdebouw-2021-donateur-tekakranen.jpg tourdebouw-2021-donateur-stormvastgoedzorg.jpg logo-tourdebouw-tension.jpg tourdebouw 2021 donateur tenstone logo tourdebouw toyota louwman tourdebouw-2021-donateur-verdouwbouwproducten.jpg tourdebouw-2021-donateur-verwaaltransport.jpg tourdebouw-2021-donateur-vorsselmans.jpg logo tourdebouw werkprofs logo-tourdebouw-willemparelbouwbedrijf.jpg tourdebouw-2021-donateur-wimturk.jpg tourdebouw-2021-donateur-zva.jpg


Tour de Bouw 2021 Sponsors en Vrienden van

logo-tourdebouw-team-bouwklik-200.jpg logo-tourdebouw-noordbikers.jpg logo-tourdebouw-team-ouwehandbouw-200.jpg tourdebouw-2021-sponsor-plugdesign.jpg tourdebouw-2021-sponsor-racefietstehuur.jpg logo-tourdebouw-agu-teamwear.jpg

Ook een bijdrage leveren aan Tour de Bouw? Laat het ons weten via info@tourdebouw.nl 

kaartje tourdebouw 2021

- Bekijk de locaties ook op onze Tour de Bouw 2021 Kaart in Google Maps

- Bekijk de avondetappes op de kaart

- Bekijk de .gpx routes

 

Plaats  Project/ locatie  Adres / Selfie Foto Logo Bedrijf Entree/ drinkpost
Aerdenhout Villa Karel Doormanlaan Karel Doormanlaan 4, 2111 XD Aerdenhout tourdebouw-2021-bordje-aerdenhout-villakareldoormanlaan-vanberkel.jpg logo tourdebouw team van berkel aannemers 200 Van Berkel Aannemers  
Amstelveen 5 Villa's Den Hoven Bankrasweg 19, 1183 TR Amstelveen  tourdebouw-2021-bordje-amstelveen-5villasdenhoven-deraadbouw.jpg logo tourdebouw team deraadbouw 200 De Raad  
Bloemendaal De Dageraad Potgieterweg 9, 2061 CS Bloemendaal tourdebouw-2021-bordje-bloemendaal-dedageraad-kbm.jpg logo tourdebouw team kbm 200 KBM  
Bodegraven Parckweide Nabij Penningkruid 2, 2411 Bodegraven tourdebouw-2021-bordje-bodegraven-parckweide-deraadbouw.jpg logo tourdebouw team deraadbouw 200 De Raad Bouw  
Capelle aan de IJssel Wiekslag Bordje 1 Wiekslag 382, 2903 VM Capelle aan den IJssel
Bordje 2 Wiekslag 932 bij fietsbruggetje
tourdebouw-2021-bordje-capelleaandeijssel-wiekslag-heembouw.jpg
logo tourdebouw team heembouw 200
Heembouw  
De Zilk Het Zilt Zilkerduinweg 105, 2191 AJ De Zilk tourdebouw-2021-bordje-dezilk-hetzilt-vanrhijnbouw.jpg logo tourdebouw team van rhijn bouw 200 Van Rhijn Bouw  
Delft Allseas Fietspad Lagepad thv Poortweg 12, 2612 PA Delft tourdebouw-2021-bordje-delft-allseas-heembouw.jpg logo tourdebouw team heembouw 200 Heembouw  
Delft Rijksmonument Kanaalweg 4 Steiger Kanaalweg 4, 2628 EB Delft tourdebouw-2021-bordje-delft-rijksmonumentkanaalweg4-jurriens.jpg logo tourdebouw team van jurriens 200 Jurriëns  
Delft GO New Delft / GO van Leeuwen Bouwhek Fietspad Nieuwe Gracht 113, 2611 DC Delft tourdebouw-2021-bordje-delft-gonewdelftvanleeuwen-weboma.jpg logo tourdebouw team weboma 200 Weboma  
Den Haag Zeestraat Zeestraat 66, 2518 AC Den Haag tourdebouw-2021-bordje-denhaag-zeestraat-bobgroep.jpg logo tourdebouw team bakels en ouwerkerk bouwgroep 200 BOB Groep  
Den Hoorn Villa Den Hoorn Lookwatering Knooppunt 86 bordje aan de overkant tourdebouw-2021-bordje-denhoorn-villadenhoorn-verbij.jpg logo tourdebouw team verbij 200 Verbij 8 juli
Water, krentenbol, banaan, koek
Dordrecht Maasborgh Wolwevershaven Wolwevershaven 39, 3311 AW Dordrecht tourdebouw-2021-bordje-dordrecht-maasborgh-intriplo.jpg logo-tourdebouw-team-intriplo-200.png Intriplo  
Haarlem Staalstraat Hek blauwe keet Berlagelaan Haarlem tourdebouw-2021-bordje-haarlem-staalstraat-kbm.jpg logo tourdebouw team kbm 200 KBM  
Hillegom Jozefpark Monseigneur van Leeuwenlaan, 2182 EM Hillegom tourdebouw-2021-bordje-hillegom-jozefpark-weboma.jpg logo tourdebouw team weboma 200 Weboma  
Hoofddorp Tudor Gardens Charles Brandonlaan 75, 2135 Hoofddorp tourdebouw-2021-bordje-hoofddorp-tudorgardens-ouwehandbouw.jpg logo tourdebouw team ouwehand bouw 200 Ouwehand Bouw  
Hoogmade Boerderij Hoogmade Van Klaverweijdeweg 11, 2355 AA Hoogmade tourdebouw-2021-bordje-hoogmade-boerderijhoogmade-verbij.jpg logo tourdebouw team verbij 200 Verbij  
IJsselstein IJsselveld Nipkowplein 31, 3402 EC IJsselstein tourdebouw-2021-bordje-ijsselstein-ijsselveld-heembouw.jpg logo tourdebouw team heembouw 200 Heembouw  
Katwijk Boshuysenstraat Conradstraat Katwijk nabij de garages  tourdebouw-2021-bordje-katwijk-boshuysenstraat-kbm.jpg logo tourdebouw team kbm 200 KBM  
Katwijk Pieter Groen College tegenover Vloedstroom 19, 2221 WD Katwijk tourdebouw-2021-bordje-katwijk-pietergroen-dendubbelden.jpg logo tourdebouw team den dubbelden 200 Den Dubbelden  
Kudelstaart Heerlijkheid Calslagen links naast Herenweg 64, 1433 HB Kudelstaart tourdebouw-2021-bordje-kudelstaart-heerlijkheidcalslagen-vanberkel.jpg logo tourdebouw team van berkel aannemers 200 Van Berkel Aannemers  
Leiden De Brugwachters Bouwhek hoek Haagsche Schouweg/Rijndijk tourdebouw-2021-bordje-leiden-debrugwachters-niersman.jpg logo tourdebouw team niersman 200 Niersman  
Leiden De Veerplaats Hek Rotonde Haagse Schouwweg/Hoge Morsweg
tourdebouw-2021-bordje-leiden-deveerplaats-niersman.jpg logo tourdebouw team niersman 200 Niersman  
Leiden De Ananas Bordje 1: Hoek Bouwbord  Perzikweg/Lammenschansweg
Bordje 2: Bouwhek Ananasweg/Perenweg
tourdebouw-2021-bordje-leiden-deananas-deraadbouw.jpg logo tourdebouw team deraadbouw 200

De Raad Bouw

 
Leiden De Meelfabriek Bordje 1: Oosterkerstraat
Bordje 2: Brug Oosterkerkstraat
tourdebouw-2021-bordje-leiden-demeelfabriek-vanderwielbouw.jpg logo tourdebouw team van der wiel bouw 200 Van der Wiel Bouw  
Leiden Engelbertha Hoeve Hoge Morsweg 140, 2332 HN Leiden tourdebouw-2021-bordje-leiden-engelberthahoeve-duprie.jpg Team du PRIE du PRIE  
Leiden Rijksmonument Papengracht 17-19 Papengracht 17-19, 2311 TV Leiden tourdebouw-2021-bordje-leiden-papengracht1719-dendubbelden.jpg logo tourdebouw team den dubbelden 200 Den Dubbelden  
Leiden Schipholweg Bouwhek fietsstoplicht kruispunt Schipholweg/Oegstgeesterweg tourdebouw-2021-bordje-leiden-schipholweg-duprie.jpg Team du PRIE du PRIE  
Leiden Stadhuis Leiden Stadhuisplein/Vismarkt tourdebouw-2021-bordje-leiden-stadhuis-duprie.jpg Team du PRIE du PRIE  
Leiden Statendijck 2x Bouwhek thv Lage Morsweg 24/ Damlaan tourdebouw-2021-bordje-leiden-statendijck-ouwehandbouw.jpg logo tourdebouw team ouwehand bouw 200 Ouwehand Bouw  
Leiden TNO Kantoor Trambaan Poort 4 tourdebouw-2021-bordje-leiden-tno-bobgroep.jpg logo tourdebouw team bakels en ouwerkerk bouwgroep 200 BOB Groep  
Leidschendam Molenpad Hoek bouwhek Molenpad/Damstraat tourdebouw-2021-bordje-leidschendam-molenpad-niersman.jpg logo tourdebouw team niersman 200 Niersman Bouw Haaglanden  
Lisse Sportcomplex Ter Specke i-Parkeerplaats Spekkelaan 1 tourdebouw-2021-bordje-lisse-sportcomplexterspecke-dendubbelden.jpg logo tourdebouw team den dubbelden 200 Den Dubbelden Appel / koek
Naaldwijk Woestijnzand - Woerdblok Bouwhek Sterrenzand/ Zandheuvelweg  tourdebouw-2021-bordje-naaldwijk-woestijnzand-woerdblok-kbm.jpg logo tourdebouw team kbm 200 KBM  
Noordwijk Tour de Bouw
Stichting Juul
Prinses Máxima Centrum
Zelfstandigen Bouw
Bouw-Klik
De Hoge Krocht 2A Bouw-Klik tourdebouw-2021-bordje-noordwijk-bouwklik.jpg logo tourdebouw team bouw-klik 200 Bouw-Klik 8 + 9 juli
Snack/ Drink/ Toilet 
Noordwijk Northgo Johanna van Hoornstraat 6 tourdebouw-2021-bordje-noordwijk-nortgho-vanrhijnbouw.jpg logo tourdebouw team van rhijn bouw 200 Van Rhijn Bouw  
Noordwijkerhout Clubhuis Tennisvereniging de Boekhorst Ruys de Beerenbroucklaan 4, 2211 AW Noordwijkerhout tourdebouw-2021-bordje-noordwijkerhout-clubhuistvdeboekhorst-deraadbouw.jpg logo tourdebouw team deraadbouw 200 De Raad  
Pijnacker Landrijk 8 Cottage Bouwhek Brinkrijk tourdebouw-2021-bordje-pijnacker-landrijk8-niersman.jpg logo tourdebouw team niersman 200 Niersman Bouw Haaglanden  
Reeuwijk Villa Verwij Oudeweg 9, 2811 NM Reeuwijk tourdebouw-2021-bordje-reeuwijk-villaverwij-hbbouw.jpg logo tourdebouw team h&b bouw 200 H&B Bouw 8 juli 
Water en krentenbol
Rijnsburg De Horn / Cap Horn Bordje 2: Bouwhek Brug Oegstgeesterweg
Bordje 1: Bouwhek Oegstgeesterweg 285
tourdebouw-2021-bordje-rijnsburg-caphorn-vanrhijnbouw.jpg logo tourdebouw team van rhijn bouw 200 Van Rhijn Bouw  
Roelofarendsveen Westend Bouwhek thv Smaragd 1 tourdebouw-2021-bordje-roelofarendsveen-westend-heembouw.jpg logo tourdebouw team heembouw 200 Heembouw  
Rotterdam Hoogstraat Hoek Vlasmarkt/Hoogstraat 179b, 3011 GE Rotterdam tourdebouw-2021-bordje-rotterdam-hoogstraat-bobgroep.jpg logo tourdebouw team bakels en ouwerkerk bouwgroep 200 BOB Groep  
's Gravendeel Bij de Watertoren Bouwhek Waterviolier, 3295 KC 's-Gravendeel tourdebouw-2021-bordje-sgravendeel-bijdewatertoren-weboma.jpg logo tourdebouw team weboma 200 Weboma  
Sassenheim Park Overteylingen Hoofdstraat 321, 2171 BG Sassenheim tourdebouw-2021-bordje-sassenheim-parkoverteylingen-vanrhijnbouw.jpg logo tourdebouw team van rhijn bouw 200 Van Rhijn Bouw  
Utrecht Het Prinses Máxima Centrum Paaltje Hoofddijk tourdebouw-2021-bordje-utrecht-prinsesmaximacentrum.jpg logo tourdebouw prinses maxima centrum 200 Prinses Máxima Centrum   
Valkenburg / Katwijk Projectlocatie Valkenburg / Valkenhorst Bordje 1: Verkeersbord Oude Broekweg
Bordje 2: Paaltje doodlopend fietspad Wassenaarsche Watering
tourdebouw 2021 bordje valkenburg valkenhorst tourdebouw locatie valkenburg Project Valkenburg Valkenhorst  
Voorburg Buitenpoli Reinier de Graaf Bouwhek Fonteynenburghlaan 5, Voorburg tourdebouw-2021-bordje-voorburg-buitenpolireinierdegraaf-duprie.jpg Team du PRIE du PRIE  
Voorhout Langs de Kreken Pioenroos na nr 27 /Keizerskroon (zelfde bordje Spoordijk) tourdebouw-2021-bordje-voorhout-spoordijk-langsdekreken-vanderhulstbouwbedrijf.jpg logo tourdebouw team van der hulst bouwbedrijf 200 Van der Hulst Bouwbedrijf  
Voorhout Spoordijk Pioenroos na nr 27 /Keizerskroon (zelfde bordje Langs de Kreken) tourdebouw-2021-bordje-voorhout-spoordijk-langsdekreken-vanderhulstbouwbedrijf.jpg logo tourdebouw team van der hulst bouwbedrijf 200 Van der Hulst Bouwbedrijf  
Voorschoten Woning Dillenburglaan Dillenburglaan 13, Voorschoten tourdebouw-2021-bordje-voorschoten-dillenburglaan-wbm.jpg logo tourdebouw team wassenaarse bouwmaatschappij 200 WBM  
Waddinxveen Hof van Parkrijk Bouwhek Parklaan tourdebouw-2021-bordje-waddinxveen-hofvanparkrijk-ouwehandbouw.jpg logo tourdebouw team ouwehand bouw 200 Ouwehand Bouw  
Warmond Villa Warmond Oranje Nassaulaan 17, 2361 LA Warmond tourdebouw-2021-bordje-warmond-villawarmond-hbbouw.jpg logo tourdebouw team h&b bouw 200 H&B Bouw  
Wassenaar Villa Wassenaar Weteringlaan 8, 2243 GJ Wassenaar tourdebouw-2021-bordje-wassenaar-villawassenaar-wbm.jpg logo tourdebouw team wassenaarse bouwmaatschappij 200 WBM  
Wateringen Zonneberg Docterschaepmanstraat, tussen kerk en school, Wateringen tourdebouw-2021-bordje-wateringen-zonneberg-hbbouw.jpg logo tourdebouw team h&b bouw 200 H&B Bouw  
Woerden Zelfstandigen Bouw Middelandse Zee 15 / Ingang zijde Oostzee tourdebouw-2021-bordje-woerden-zelfstandigenbouw.jpg logo tourdebouw team zelfstandigen bouw 200 Zelfstandigen Bouw 8 juli 
Water, koek en toilet
Zoetermeer Rockade Nathaliegang 73 tourdebouw-2021-bordje-zoetermeer-rockade-ouwehandbouw.jpg logo tourdebouw team ouwehand bouw 200 Ouwehand Bouw  

kaart-avondetappe-2021-tourdebouw.jpg

Tour de Bouw Medaille 2020
tourdebouw header grid 2
tourdebouw fietsshirt agu 2021
Aanmelden Tour de Bouw
Tour de Bouw in de media
tourdebouw-header-grid-3.jpg