Tour de Bouwlocaties 2022

 

Avondetappe Tour de Bouw 2022 Locaties Tour de Bouw 2022

 

- Bekijk de locaties op de Google Map: www.tourdebouw.nl/kaart2022

- Bekijk de avondetappes op de Google Map: www.tourdebouw.nl/avondetappes 

De .gpx routes: www.tourdebouw.nl/routes2022

Routes zijn in aanbouw. 
Ook jouw route langs de Tour de Bouwlocaties is weer welkom. 
Hulp gewenst bij jouw route van 25 - 225 km. mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  

 

Plaats  Project/ locatie  Adres / Selfie Foto Bedrijf Entree/ drinkpost
           
Katwijk / Valkenburg Avondetappe (alleen donderdagavond 7 juli) Voorschoterweg 29, 2235 SE Valkenburg tourdebouw-locatiebordje-valkenburg-deavondetappe-ouwehandbouw.jpg Ouwehand Bouw Drink - Snack - Medaillie
Wateringen Startlocatie Tour de Bouw 2022
Bij Weboma 70 jaar
Stoelmatter 16, 2292 JL Wateringen tourdebouw-locatiebordje-wateringen-startschot-tourdebouw-weboma.jpg Weboma 
70 jaar
Feestelijk Startschot Tour de Bouw 2022
Noordwijk Tour de Bouw - Prinses Máxima Centrum
Bij Bouw-Klik
De Hooge Krocht 2, 2201 TX Noordwijk tourdebouw-locatiebordje-noordwijk-prinsesmaximacentrum-tourdebouw-klik.jpg Bouw-Klik Drink - Snack - Medaille
(Lunch alleen op donderdag 7 juli)
           
Aarlanderveen Molen 2 Aarlanderveen Achtermiddenweg 2C, 2445 AA Aarlanderveen tourdebouw-locatiebordje-aarlanderveen-molen2-verbij.jpg Verbij  
Alphen aan den Rijn Scala College Henry Dunantweg1, 2402 NM Alphen aan den Rijn tourdebouw-locatiebordje-alphenaandenrijn-scalacollege-duprie.jpg Du Prie Donderdag lunchlocatie
Amsterdam Brocacef Maroastraat 43, 1067 MP Amsterdam tourdebouw-locatiebordje-amsterdam-brocacef-heembouw.jpg Heembouw  
Amsterdam Strawinskyhuis Prinses Irenestraat 39-43 Amsterdam tourdebouw-locatiebordje-amsterdam-strawinskyhuis-duprie.jpg Du Prie  
Capelle aan den IJssel Wiekslag #1 thv: Wiekslag 386,
#2 bij bruggetje thv: Wiekslag 960,
2903 VP Capelle aan den IJssel
tourdebouw-locatiebordje-capelleaandenijssel-wiekslag-1-heembouw.jpg
tourdebouw-locatiebordje-capelleaandenijssel-wiekslag-2-heembouw.jpg
Heembouw  
Delft Boerderij Delft Schieweg 168, Delft tourdebouw-locatiebordje-delft-boerderijdelft-verbij.jpg Verbij  
Delft Mozartflat Mozartlaan 1, 2625 CL Delft tourdebouw-locatiebordje-delft-mozartflat-heembouw.jpg Heembouw  
Delft Reinier de Graaf Gasthuis Reinier de Graafweg 5, 2625 AD Delft tourdebouw-locatiebordje-delft-reinierdegraafgasthuis-duprie.jpg Du Prie  
Den Hoorn Bedrijfspand Ter Steege Bouw Vrij-Harnasch 1, 2635 BZ Den Hoorn tourdebouw-locatiebordje-denhoorn-bedrijfspand-tersteegebouwvastgoedwest.jpg Ter Steege Bouw Vastgoed West  
Den Hoorn Van der Valk Hotel Delft Peuldreef, 2635 BX Den Hoorn tourdebouw-locatiebordje-denhoorn-vandervalkhoteldelft-tersteegebouwvastgoedwest.jpg Ter Steege Bouw Vastgoed West  
Haarlem Staalstraat - De Bazellaan De Bazellaan/ Berlagelaan 178, 2033 BZ Haarlem tourdebouw-locatiebordje-haarlem-staalstraat-kbm.jpg KBM  
Haarlem Koningshof Zuider Buiten Spaarne 22, 2012 AA Haarlem tourdebouw-locatiebordje-haarlem-koningshof-deraad.jpg De Raad Bouw  
Hazerswoude-Rijndijk Nieuw Rein Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude-Rijndijk tourdebouw-locatiebordje-hazerswoude-rijndijk-nieuwrein-heembouw.jpg Heembouw  
Hillegom  Jozefpark Monseigneur van Leeuwenlaan, 2182 EM Hillegom tourdebouw-locatiebordje-hillegom-jozefpark-weboma.jpg Weboma
70 jaar
 
Hillegom Zorgappartementen Nieuweweg 1, 2182 BP Hillegom tourdebouw-locatiebordje-hillegom-zorgappartementen-kbm.jpg KBM  
Hoofddorp Hyde Park Planetenweg/Jupiterstraat, Hoofddorp tourdebouw-locatiebordje-hoofddorp-hydepark-kbm.jpg KBM  
IJsselstein  IJsselveld Nipkowplein, 3402 EB IJsselstein tourdebouw-locatiebordje-ijsselstein-ijsselveld-heembouw.jpg Heembouw  
Katwijk Blommersstraat 1 B.J. Blommersstraat 1, Boulevard Katwijk aan Zee tourdebouw-locatiebordje-katwijk-blommestraat-1-meijvogelbouwbedrijf.jpg Meijvogel Bouwbedrijf  
Katwijk Boulevard 16-17 Boulevard 16-17, 2225 AC Katwijk aan Zee tourdebouw-locatiebordje-katwijk-boulevard-16-17-meijvogelbouwbedrijf.jpg Meijvogel Bouwbedrijf  
Katwijk Hof van Zilt Zwenkgras/Westerbaan, Katwijk tourdebouw-locatiebordje-katwijk-hofvanzilt-vanrhijnbouw.jpg Van Rhijn Bouw  
Katwijk Parc Catwyck Parnassia/Koningsduin, Katwijk tourdebouw-locatiebordje-katwijk-parccatwyck-vanrhijnbouw.jpg Van Rhijn Bouw  
Katwijk Rijnsoever Appartementen Erasmuslaan/Zwarteweg, Katwijk tourdebouw-locatiebordje-katwijk-rijnsoeverappartementen-vanrhijnbouw.jpg Van Rhijn Bouw  
Katwijk  Verhees Notarissen Valkenburgseweg 2, 2223 KD Katwijk aan Zee tourdebouw-locatiebordje-katwijk-verheesnotarissen-kbm.jpg KBM  
Katwijk Visserijschool Sluisweg 98, 2225 XP Katwijk aan Zee tourdebouw-locatiebordje-katwijk-visserijschool-ouwehandbouw.jpg Ouwehand Bouw  
Kudelstaart Heerlijkheid Calslagen Herenweg 64, 1433 HB Kudelstaart tourdebouw-locatiebordje-kudelstaart-heerlijkheidcalslagen-vanberkelaannemers.jpg Van Berkel Aannemers  
Leiden Apothekersdijk 12 Apothekersdijk 12, 2312 DC Leiden tourdebouw-locatiebordje-leiden-apothekersdijk-12-wbm.jpg WBM  
Leiden De Ananas #1 Ananasweg/Perenweg, Leiden
#2 Perzikweg/Lammenschansweg
tourdebouw-locatiebordje-leiden-deananas-1-deraadbouw.jpg
tourdebouw-locatiebordje-leiden-deananas-2-deraadbouw.jpg
De Raad Bouw  
Leiden De Meelfabriek Meelfabriekplein, 2312 RL Leiden tourdebouw-locatiebordje-leiden-demeelfabriek-vanderwielbouw.jpg Van der Wiel Bouw  
Leiden De Veerplaats Hoge Morsweg 160, 2332 HN Leiden tourdebouw-locatiebordje-leiden-deveerplaats-niersman.jpg Niersman  
Leiden LUMC - Poortgebouw Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden tourdebouw-locatiebordje-leiden-lumcpoortgebouw-duprie.jpg Du Prie  
Leiden Maredijkmolen Groene Maredijk 1, 2334 CX Leiden tourdebouw-locatiebordje-leiden-maredijkmolen-verbij.jpg Verbij  
Leiden TNO Bio Science Park Sylviusweg/Endegeestwatering, Leiden tourdebouw-locatiebordje-leiden-tnobiosciencepark-bobgroep.jpg BOBgroep  
Leiden Universteit Leiden Einsteinweg 55, 2333 CC Leiden tourdebouw-locatiebordje-leiden-uinversiteitleiden-dendubbelden.jpg Den Dubbelden  Snelle koek en water
Leiderdorp Waterbies Gallaslaan/Heelblaadjespad, Leiderdorp tourdebouw-locatiebordje-leiderdorp-waterbies-hbbouw.jpg H&B Bouw  
Leidschendam Villa Leidschendam

Park Leeuwenberghlaan 1A, 2267 BM Leidschendam

tourdebouw-locatiebordje-leidschendam-villaleidschendam-wbm.jpg WBM  
Leidschendam VoorburgsKwartier #1 Hoek: Oude Trambaan (1-richtingsverkeer) / Dokter van Zeelandstraat
#2 Ter hoogte van: Dokter van Zeelandstraat 31 / Dokter Huijserstraat, Leidschendam
tourdebouw-locatiebordje-leidschendam-voorburgskwartier-2-niersman-bouwhaaglanden.jpg Niersman Bouw Haaglanden  
Lisse Havenhuys Grachtweg 63, 2161 HM Lisse tourdebouw-locatiebordje-lisse-havenhuys-ouwehandbouw.jpg Ouwehand Bouw  
Naaldwijk De Dirigent  Stokdijkkade 2, 2671 GW Naaldwijk tourdebouw-locatiebordje-naaldwijk-dedirigent-weboma.jpg Weboma
70 jaar
 
Nieuwe Wetering T Centrum Achterweg 90, 2376 BA Nieuwe Wetering tourdebouw-locatiebordje-nieuwewetering-tcentrum-vanberkelaannemers.jpg Van Berkel Aannemers  
Noordwijk Offem 5 Kostverloren, 2201, Noordwijk tourdebouw-locatiebordje-noordwijk-offem5-vanrhijnbouw.jpg Van Rhijn Bouw  
Noordwijkerhout Villa Sancta Maria Bernadettelaan bocht nabij 25, Noordwijk tourdebouw-locatiebordje-noordwijkerhout-villavanvliet-vanderhulstbouwbedrijf.jpg Van der Hulst Bouwbedrijf   
Pijnacker Gezondheidscentrum Ackerswoude Klapwijkseweg 71/ Monnikenweg, Pijnacker tourdebouw-locatiebordje-pijnacker-gezondheidscentrumackerswoude-niersman-bouwhaaglanden.jpg Niersman Bouw Haaglanden  
Reeuwijk Villa Verwij Oudeweg 9, 2811 NM Reeuwijk tourdebouw-locatiebordje-reeuwijk-villaverwij-2-hbbouw.jpg H&B Bouw  
Rijnsburg Caphorn & De Horn Merovingenlaan/Willibrordlaan, Rijnsburg tourdebouw-locatiebordje-rijnsburg-caphorn-dehorn-vanrhijnbouw.jpg Van Rhijn Bouw  
Rijswijk De Brugwachter Geestbrugkade 38, 2281 CX Rijswijk tourdebouw-locatiebordje-rijswijk-debrugwachter-bobgroep.jpg BOBgroep  
Rotterdam Heemraadssingel 188 Heemraadssingel 188, 3021 DM Rotterdam tourdebouw-locatiebordje-rotterdam-heemraadssingel-duprie.jpg Du Prie  
Rotterdam Hotel Motel One Hoogstraat 179b, 3011 PZ Rotterdam tourdebouw-locatiebordje-rotterdam-hotelmotelone-bobgroep.jpg BOBgroep  
Rotterdam Hotel Ahoy Ahoyweg 10, p3, 3084 BA Rotterdam tourdebouw-locatiebordje-rotterdam-hotelahoy-bobgroep.jpg BOBgroep  
Scheveningen Het Uiterjoon Vissershavenstraat 277, 2583 DG Den Haag tourdebouw-locatiebordje-scheveningen-hetuiterjoon-weboma.jpg Weboma
70 jaar
 
Schiedam De Bovenmeester Johan Braakensiekstraat thv 10, 3119 NL Schiedam tourdebouw-locatiebordje-schiedam-debovenmeester-niersman-bouwhaaglanden.jpg Niersman Bouw Haaglanden  
Utrecht Prinses Máxima Centrum Hoofddijk/Heidelberglaan, Utrecht tourdebouw-locatiebordje-utrecht-prinsesmaximacentrum.jpg Prinses Máxima Centrum  
Valkenhorst/Valkenburg Valkenhorst Vliegveld Valkenburg
#1 Oude Broekweg/ Kooltuinweg
#2 Fietspad Knooppunt zie maps
tourdebouw-locatiebordje-valkenbug-valkenhorst-1.jpgtourdebouw-locatiebordje-valkenbug-valkenhorst-2.jpg    
Voorhout Spoordijk/Plantage Calla/Pioenroos, Voorhout tourdebouw-locatiebordje-voorhout-spoordijk-plantage-vanderhulstbouwbedrijf.jpg Van der Hulst Bouwbedrijf  
Voorschoten Foreschate Rouboslaan 1, Voorschoten tourdebouw-locatiebordje-voorschoten-foreschate-ouwehandbouw.jpg Ouwehand Bouw  
Warmond Villa Warmond Oranje Nassaulaan 17, 2361 LA Warmond tourdebouw-locatiebordje-warmond-villawarmond-hbbouwbedrijf.jpg H&B Bouw  
Wassenaar Villa Schouwweg Groen van Prinstererlaan (thv 3) / 
Schouwweg 84, 2243 BM Wassenaar
tourdebouw-locatiebordje-wassenaar-villaschouwweg-vanberkelaannemers.jpg Van Berkel Aannemers  
Wassenaar Villa Van Bergenlaan Van Bergenlaan 7, 2242 PV Wassenaar tourdebouw-locatiebordje-wassenaar-villavanbergenlaan-vanderhulstbouwbedrijf.jpg Van der Hulst Bouwbedrijf  
Zevenhuizen Koningskwartier Koning Willem-Alexanderlaan thv 174, Zevenhuizen tourdebouw-locatiebordje-zevenhuizen-koningskwartier-ouwehandbouw.jpg Ouwehand Bouw  
Zoetermeer 49 Appartementen Du Meelaan 80, 2722 ZC Zoetermeer tourdebouw-locatiebordje-zoetermeer-49appartementen-tersteegebouwvastgoedwest.jpg Ter Steege Bouw Vastgoed West  
Zoeterwoude Gemiva Swetterhage

Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude

tourdebouw-locatiebordje-zoeterwoude-gemivaswetterhage-wbm.jpg WBM